Çağrı Merkezi: 05304071909

İade & Değişim

İade & Değişim

Siparişiniz elinize ulaştıktan sonraki 7 gün içerisinde memnun kalmadığınız veya sorun yaşadığınız ürünü değişim talebinde bulunma hakkına sahipsiniz. Bu süre dışında yapılan değişim başvuruları incelemeye alınmamaktadır. Bunu dikkate alarak değişim yapmak istediğiniz ürünü/ürünleri 7 gün içerisinde tarafımıza kargolayıp istediğiniz talebi belirtmeniz gerekir.

Değişim için ilerleyeceğiniz adımlar aşağıdaki gibidir;

- Değişim Ürünleri FATURASI ile birlikte YURTİÇİ KARGO ile fatura üzerindeki adrese karşı ödemeli olarak gönderilmelidir. (Yurtiçi kargo dışındaki kargo firmaları ile gönderilen ve faturasız olarak gönderilen kargolar kabul edilmemektedir.Değişimlerdeki kargo ücretleri alıcı ve satıcı tarafından yarı yarıya karşılanmaktadır.)

- Değişim talebinde bulunulan ürünlerin kullanılmamış ve deformasyona uğramamış olması gerekmektedir. Aksi takdirde bu firmanın bir hatası değil; kullanıcı hatası olarak görülecektir.

- İlk kez yapılan Değişimlerde Kargo ücretleri alıcı ve satıcı tarafından beraber karşılanacaktır.

- 2. veya 3. kez yapılan değişimlerde kargo ücretleri tarafınıza yansıtılacaktır.

- Değişim için 0 530 4071909 numaralı hattımızdan iletişime geçmeniz gerekmektedir.

- Kargo esnasında zarar görmüş, defolu ürünler, sipariş verilen renk ve bedende gelmeyen ürünler iade kapsamına girmektedir.

- Gönderdiğiniz kargo tarafımıza ulaştıktan sonra kontrolden geçer ve Nillsbutik.com tarafından sizinle iletişime geçilerek değişim işlemleri yapılır.

- İndirimli Ürünlerde Değişim ve İade yapılmamaktadır.

- Satın Alınan Ürünlerde para iademiz bulunmamakla beraber beden yada herhangi baka bir ürün ile değişim hakkınız bulunmaktadır.